O nas topprodukti.pl

10Mużytkowników miesięcznie
500+sklepów
PLN 400M+zaoszczędzonych pieniędzy do dnia dzisiejszego

Naszą misją jest ułatwienie zakupów przez internet

Jak to działa?

Skanujemy ponad 500 sklepów online

Nasza technologia pozwala na analizę opinii, reputacji, jakości, ceny i innych czynników.

Sam wybierasz najlepszą okazję

Kim jesteśmy i co robimy

topprodukti.pl to strona, którą należy sprawdzić przed dowolnym zakupem w internecie. W skrócie, porównujemy najlepsze produkty w setkach kategorii, aby udzielić porady dotyczącej Twoich zakupów. Naszym celem jest ułatwienie wyboru najlepszego produktu i zapewnienie pewności podczas zakupów.

Wyszukujemy i porównujemy najlepsze marki, produkty w tysiącach kategorii od setek sprzedawców detalicznych, aby zapewnić rzetelne porady dotyczące zakupów.
Naszym celem jest pomoc podczas wyboru najlepszego produktu, ceny oraz pomoc w podejmowaniu pewnych decyzji.

Jak działamy?

Celem topprodukti.pl jest ułatwienie wyszukiwania informacji o produktach. Dokonujemy tego porównując podobne produkty za pomocą naszych zaawansowanych algorytmów danych. Zbieramy i analizujemy artykuły, recenzje, komentarze użytkowników, dyskusje na forum, opinie o reputacji marki, poziom obsługi klienta marki i inne istotne dane dotyczące każdego produktu z setek sklepów w sieci. Dzięki temu możesz porównać najlepsze marki i produkty w tysiącach kategorii. Naszym celem jest ułatwienie wyboru najlepszego produktu i zapewnienie pewności podczas zakupów.

Godne zaufania i dokładne porównania produktów

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym użytkownikom solidne i rzetelne rekomendacje dotyczące zakupów. Zależy nam na Twoim całkowitym i bezterminowym zaufaniu.

Kontakt

Jesli masz jakieś pytania lub uwagi, prosimy o przesłanie wiadomości na nasz e-mail: contact@topprodukti.pl

JESLI POLUBIŁEŚ/AŚ NASZĄ STRONĘ NIE ZAPOMNIJ NAS POLECIĆ ZNAJOMYM :)